CroVortex - Igre, filmovi, šifre, recenzije i prodaja
 Zašto se ne učlanite besplatno?
Izbornik
· Home
· Recenzije: pc igre
· Recenzije: filmovi
· Šifre za igre
· Vicevi
· Forum
· Linkovi
· Net Bela
· Besplatne igre
· Članovi

Webshop
· Kontaktirajte nas
· Pregled košarice
· Igre za download
· Igre za PC i konzole
  - CD Keyevi
  - Igre do 69,99 kn
  - Rasprodaja
  - Igre po narudžbi
· Igračke
· EVE Online trial

Webshop newsletter

Načini plaćanja
· Kreditne i debitne kartice:

· Gotovina i ostalo

Druge opcije
· Kontakt
· Popis članova

Pretraživanje

Razno
·
· Video igre - povijest
· Film - povijest
· Optičke iluzije
· Obdukcija
· Top 10
· Preporučite nas
· Impressum i pravila o privatnosti

Članovi

Ukoliko ste već učlanjeni, ulogirati se možete ovdje.

Nemate Account? Možete ga napraviti besplatno. Kao član imate neke prednosti, poput slanja privatnih poruka, konfiguraciju i slanje komentara i članaka sa vlastitim imenom, promjena boje slova...

Tko je online
Trenutno je online:
Posjetitelja: 15
Članova: 0

Vi niste član. Možete se učlaniti besplatno na ovom linku.

Forum
· 24-10-2014 - astralis teamwork @ kino klub, zagreb
· Šta vas drži na CV-u?
· Guild Wars 2
· 10./11.10.2014. - FSOZ "15th Anniversary" @ Katran, Zagreb
· Fallout Online 2 MMORPG (uskoro kreće 3. gaming sezona)
· Šta ima?
· Bivši članovi
· Oživljava
nje

· Destiny
· Koju mjuzu vrtite na kompu ovih dana

Moderira : Interghost , ByteRat , Diablo , LunaR

CroVortex : Index - Igre - koje trenutno igrate igre?

208 stranica ( 1, 2 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 207, 208 )
  Autor  koje trenutno igrate igre?
 SpeedFreak   Napisano 21.01.2013 23:43   

Behemont
Član od:
22.12.2008

Poruka: 2349

KingBOBI:
Dues Ex: Human Revolution

Već igram par sati i super je igra. Iako mi je u početku bila malo monotona, s vremenom sve više nadograđujem lika (augmentations) i postaje zabavnije za igrati. Misije su dobro osmišljene i svaka ima više načina da se prijeđe što je odlično. Ima mnogo raznog sadržaja, skrivenih prostorija unutar zgrada i po gradu, zanimljivih oružja i sredstava, hackiranja, bonusa. Samo me smeta što nema mnogo sidequestova (barem zasad, nadam se da će ih biti više što budem dalje išao). Glavna priča je također zanimljiva. I sviđa mi se futuristička atmosfera u igri koja nije pretjerana s robotima i ostalim shitovima, nego umjerena.

Najveće razočarenje ikad, kao nekakav povratak originalu a kurac od ovce. Nisam dosadnije igre u životu igrao (pod time mislim na taj žanr, ne simulacije uzgajanja krava i sl.). Bossovi su retardirani, stealth je u kurcu dosadan, sve je jebeno narančasto i tako. Glupo.

Oko nas padao je mrak, a ja sam pao pred nju i rekao joj Slušaj Tonka, volim te!
 Offline  PM  Profil    Izmjeni  Citiraj     Abuse

kotor_fan   Napisano 25.01.2013 12:11   

Black Dragon
Član od:
21.02.2006

Poruka: 3026

Igram witchera 2.

Pri kraju chaptera 2 sam, i mogu reći da bi ova igra bila savršena da nema combata. Samo priča. Combat je daleeeeko najgori dio ove igre, do te granice da je užasan, katastrofalan i zamoran.

Igram na dark težini, 99% deathova je bilo zbog retardiranog combat sustava ili cutscene nakon koje me neprijatelj sasječe dok moj lik polako vadi mač i stoji ispred neprijatelja.
Igra je na dark prokleto lagana, pogotovo ako se farma za setove (koristim mod da setovi ne daju prokleti dark effect jer se NIŠTA ne vidi, tko je pobogu mislio da je to dobra ideja, zatamnit ekran dok koristiš dark set).

Dakle da ponovim, odlična igra, odlična priča, katastrofa combat. I Geralt je idiot. Prokleto cool i bada**, ali idiot.

:P

bf1996   Napisano 26.01.2013 12:31   

Bone Dragon
Član od:
15.10.2008

Poruka: 2771

kotor_fan:
Igram witchera 2.

Pri kraju chaptera 2 sam, i mogu reći da bi ova igra bila savršena da nema combata. Samo priča. Combat je daleeeeko najgori dio ove igre, do te granice da je užasan, katastrofalan i zamoran.

Igram na dark težini, 99% deathova je bilo zbog retardiranog combat sustava ili cutscene nakon koje me neprijatelj sasječe dok moj lik polako vadi mač i stoji ispred neprijatelja.
Igra je na dark prokleto lagana, pogotovo ako se farma za setove (koristim mod da setovi ne daju prokleti dark effect jer se NIŠTA ne vidi, tko je pobogu mislio da je to dobra ideja, zatamnit ekran dok koristiš dark set).

Dakle da ponovim, odlična igra, odlična priča, katastrofa combat. I Geralt je idiot. Prokleto cool i bada**, ali idiot.

Iskreno,meni je najbolji lik iz witchera 2 onaj Letho,pogotvo pred kraj igre. Nisam ga mogo ubit

Nvidia will always be better than Radeon,if you like it or not.

kotor_fan   Napisano 26.01.2013 21:31   

Black Dragon
Član od:
21.02.2006

bf1996:
Iskreno,meni je najbolji lik iz witchera 2 onaj Letho,pogotvo pred kraj igre. Nisam ga mogo ubit

Ja ga u prvoj bitci nisam uspio pobjedit, ali kasnije sam shvatio da su bombe jednostavno prebrutalne za sve jače neprijatelje, isto kao i throwing knives, koje nisam u tom trenutku koristio.

Kad budem ponovno igrao (a planiram, čisto da idem drugi path, ovaj put sam s Rocheom) vidjet ćemo, navodno je dosta lagano pobjedit boss fightove korištenjem throwing weapona, tj, noževa i bombi.

Što se tiče likova, ima jako puno dobrih u dvici (zasad), ali Geralt mi je i dalje nenadj*biv. Njegov voice actor je predobar, a linije su brutalne. Prijetnje su prijetnje i prejake su.

Ono što mi smeta s Geraltom je ležeran ulazak u neprijateljsku jazbinu tjekom cutscena, bez izvučenog mača dok oni svi imaju spremljena oružja. Možda se to ne osjeti na manjim težinama ili kad se replaya igra jer se zna kad će se dogodit, ali itekako se osjeti na darku kad te mini-boss (da se tako izrazim za sve neprijatelje koje se posebno naglasi) ubije u 1-2 udarca.
Pa ja sam nekoliko puta poginuo nakon cutscene tjekom loadinga (tj, onog mini zamračenja nakon cutscene). Dobro, ovo je valjda zbog sporijeg loada, ali to bi trebao moći izbjeći držanjem block buttona, što opet ne mogu jer mi je oružje u koricama i Geraltu trebaju 2-3 sekunde da ga izvadi. Najčešće sam ovako i ginuo.
Drugo kako sam često ginuo je kad je neprijatelj s malo healtha točno ispred mene i želim ga takoreć samo nabost na mač a Geralt odluči izvest super-ultra-cool potez koji ga pomjeri 20 koraka naprijed usred 10 neprijatelja koji me onda express polože na zemlju.

Sve u svemu, igra je zbilja, zbilja, zbilja jako dobra, ali combat mi je apsolutno najgori dio.

bf1996   Napisano 29.01.2013 12:02   

Bone Dragon
Član od:
15.10.2008

Poruka: 2771

kotor_fan:
Ja ga u prvoj bitci nisam uspio pobjedit, ali kasnije sam shvatio da su bombe jednostavno prebrutalne za sve jače neprijatelje, isto kao i throwing knives, koje nisam u tom trenutku koristio.

Kad budem ponovno igrao (a planiram, čisto da idem drugi path, ovaj put sam s Rocheom) vidjet ćemo, navodno je dosta lagano pobjedit boss fightove korištenjem throwing weapona, tj, noževa i bombi.

Što se tiče likova, ima jako puno dobrih u dvici (zasad), ali Geralt mi je i dalje nenadj*biv. Njegov voice actor je predobar, a linije su brutalne. Prijetnje su prijetnje i prejake su.

Ono što mi smeta s Geraltom je ležeran ulazak u neprijateljsku jazbinu tjekom cutscena, bez izvučenog mača dok oni svi imaju spremljena oružja. Možda se to ne osjeti na manjim težinama ili kad se replaya igra jer se zna kad će se dogodit, ali itekako se osjeti na darku kad te mini-boss (da se tako izrazim za sve neprijatelje koje se posebno naglasi) ubije u 1-2 udarca.
Pa ja sam nekoliko puta poginuo nakon cutscene tjekom loadinga (tj, onog mini zamračenja nakon cutscene). Dobro, ovo je valjda zbog sporijeg loada, ali to bi trebao moći izbjeći držanjem block buttona, što opet ne mogu jer mi je oružje u koricama i Geraltu trebaju 2-3 sekunde da ga izvadi. Najčešće sam ovako i ginuo.
Drugo kako sam često ginuo je kad je neprijatelj s malo healtha točno ispred mene i želim ga takoreć samo nabost na mač a Geralt odluči izvest super-ultra-cool potez koji ga pomjeri 20 koraka naprijed usred 10 neprijatelja koji me onda express polože na zemlju.

Sve u svemu, igra je zbilja, zbilja, zbilja jako dobra, ali combat mi je apsolutno najgori dio.

Da,to sam primjetio,njih deset te počne rezat dok ti tek vadiš mač,ja uglavnom idem na swordsmana,jednom sam čak uspio imat i combat acumen i heliotrope a Letha sam pustio na kraju jer,tko zna možda ipak bude od koristi u trojci.

Nvidia will always be better than Radeon,if you like it or not.

Viky   Napisano 31.01.2013 21:02   

Fearie Dragon
Član od:
13.05.2009

Poruka: 1673
 Konačno iskoristio kupon za DiRT 3 što sam dobio uz grafičku još krajem 2011. Moro sam im slat sliku kupona a oni su mi lijepo poslali activation code za Steam

Sad treba vidit, valja li to čemu

BlekoBadBoy   Napisano 01.02.2013 01:07   

Genie
Član od:
24.04.2010

Poruka: 247

Viky:
Konačno iskoristio kupon za DiRT 3 što sam dobio uz grafičku još krajem 2011. Moro sam im slat sliku kupona a oni su mi lijepo poslali activation code za Steam

Sad treba vidit, valja li to čemu

nećeš se razočarati, dirt 3 je vjerojatno najbolja igra u rangu trkaćih auta, grafika je preimpresivna, zvuk prerealan, nisam je igrao već godinu dana ali se svega sječam jer takve igre se ne zaboravljaju.
 Offline  PM  Profil  www    Izmjeni  Citiraj     Abuse

cyberangel   Napisano 01.02.2013 06:23   

Hydra
Član od:
06.08.2007

Poruka: 2491
 Final Fantasy X

CrazyMage   Napisano 17.02.2013 10:30   

Rust Dragon
Član od:
28.01.2007

Poruka: 8592

Štošta igram a štošta sam i prešao otkako nemam internet.

American Conquest - prešao šest kampanja
Cossacks - Prešao tri kampanje
Gun - prešao
Risen 2 - bližim se kraju, poslije kojeg se bacam na risen 1
Age of Pirates 2
Hard to be a God

Brutalne igre sve odreda e.
 Offline  PM  Profil   Email    Izmjeni  Citiraj     Abuse

KiwiCRO   Napisano 17.02.2013 15:58   

Devil
Član od:
16.04.2008

Poruka: 1438

CrazyMage:
Štošta igram a štošta sam i prešao otkako nemam internet.

American Conquest - prešao šest kampanja
Cossacks - Prešao tri kampanje
Gun - prešao
Risen 2 - bližim se kraju, poslije kojeg se bacam na risen 1
Age of Pirates 2
Hard to be a God

Brutalne igre sve odreda e.

Risen mi je jedan od boljih rpg-a. Doduse risen 1 ima neke zbugane quest linove koje mozes jedino rijesiti preko konzole.

ludiTESigrac13   Napisano 19.02.2013 14:15   

Nightmare
Član od:
21.05.2009

Poruka: 712

na kompu WoW, na lapu Midtown Madness

Y-Bind   Napisano 26.02.2013 09:59   

Behemont
Član od:
05.04.2005

Poruka: 2260

CS:GO najvise, čeka se SimCity 5

thrall   Napisano 09.03.2013 02:42   

Black Dragon
Član od:
19.07.2006

Poruka: 3185

System shock 2 pijan, psi+melee build. Na impossible. Bez ikakvih problrma.

EDIT: Pokušavam skinut modove za KOTOR 2, one planete koje su "preskocili" jer su zurili ali zasad ne ide bas.

EDIT2: Deus Ex HR je bio ok, ali ni blizu originalu.

-That the thing ain't the ring, it's the play. So give me a... stage..Where this bull here can rage, and though I could fight I'd much rather recite... that's entertainment.

CrazyMage   Napisano 09.03.2013 18:02   

Rust Dragon
Član od:
28.01.2007

Poruka: 8592

Imperialism II - napokon sam našao grand strategiju koja mi je po ukusu, k tomu je umalo savršena. Nisam igrao igru koja ovako briljantno i zabavno odrađuje kolonijalizam, i općenito tehnološki napredak i vojne reforme. Čudim se što nema više takvih igara.

Možda čak iznad svega treba napomenuti da je vrlo lagana za skontati, a svejedno teška i kompleksna. rijetka kombinacija.

Napokon sam prešao Mass Effect, zapravo još davno, ali sam ga zaboravio navest.

AC 3 - Ne znam šta da mislim o ovoj igri. Toliko je toga promašaj, ali je svejedno prokleto zabavna.

Pike & Musket mod za prvi medieval total war.

kotor_fan   Napisano 10.03.2013 13:56   

Black Dragon
Član od:
21.02.2006

thrall:
EDIT: Pokušavam skinut modove za KOTOR 2, one planete koje su "preskocili" jer su zurili ali zasad ne ide bas.

Nadam se da skidaš odavde.

To je restoration mod, kompletiran, ako si na neš drugo mislio sry. Ja sam ga skinuo bez ikakvih problema.

thrall   Napisano 10.03.2013 17:12   

Black Dragon
Član od:
19.07.2006

Skinuo sam s nekog foruma, probat cu tvoj link thx.

-That the thing ain't the ring, it's the play. So give me a... stage..Where this bull here can rage, and though I could fight I'd much rather recite... that's entertainment.

kotor_fan   Napisano 10.03.2013 18:51   

Black Dragon
Član od:
21.02.2006

thrall:
Skinuo sam s nekog foruma, probat cu tvoj link thx.

Ovo je službeni link za rp. Meni skida max brzinom. I kad skineš 1.8.2 i dalje u igri piše 1.8.1 ali je patchirano, tak da se ne brineš
Meni radi idealno, novog contenta ima hrpu, i dalje mi nije jasno zašto su neke stvari izbacili, tj. nisu ih stavili. Sam kraj igre nije imao nikakvog smisla bez cutscena koje su ovi restorali.
Imaš još par novih postrojenja kao i jedan čitav planet koji su restorani. A da stvar bude još bolja čak se i dijalozi za neke planete poslije ovih restoranih promjene, tako da otpada razlog da su izbacili te djelove jer nisu stigli uredit ostatak da ima smisla poslije njih.

Ah, ova igra je i dalje mrlja na inače odličnom Obsidianu, a nije to trebala biti, pogotovo da je imala sav content koji je u igri, al skriven iz nekog razloga.

Izuzev Kotora 2 igram još i Rome: total war i Kings bounty: crossworlds.

EDIT: Upravo sam skužio da sam na ovom forumu već 7 godina. Jeez, kako vrijeme leti.

thrall   Napisano 15.03.2013 15:39   

Black Dragon
Član od:
19.07.2006

Prešao SS2 ( također su požurili kraj) i Kotor 2 s modom (koji je sad radio savršeno).

Možda ću probat novog Tomb Ridera sad.

kotor_fan   Napisano 16.03.2013 23:33   

Black Dragon
Član od:
21.02.2006

Igram KoToR 2, pokušavam ga preći bez korištenja itema(medpackova i sličnog), mačeva, lightsabera i forcea. Nije baš toliko lagano, iako jednom kad se dobiju ripperi stvar postaje dosta lagana, uz podosta "micra", da se tako izrazim. Nije lako ubit jedi mastera korištenjem pištoljčića

Sljedeći korak (jer ovaj je blizu kraja) je unarmed prelazak igre.

Uz to sam igrao Heart of the swarm i prešao u dva dana. Igra je dosta dobra, ali prelagana ;(. U Wings of Liberty sam poginuo dosta puta, restartao misije još više puta i općenito bio kažnjavan za svoje pogreške. Ovdje sam restartao možda sve skupa 10ak(zapravo sam 100% da je manje) puta tokom cijele igre i to većinom jer je ogroman broj misija baziran na ograničenom vremenu pa nisam uspjevao doć do secondary objectiva dovoljno brzo.
A onda opet, možda je to povezano s činjenicom da sam zerga igrao 5 godina u SC:BW. Svejedno, prelagano. Zadnje misije su prokleta šala kad Kerrigan radi hrpu dmg sa svojim normalnim napadom i doslovno sravni pola baze s jednim spellom(istina, cd 240sekundi ).
Napomena: igrao sam na brutal, ne postoji veća težina

Prešao sam i Far cry 3. Veći dio zadnje misije sam prešao bez ispaljenog metka, jer igra je jednostavno postala dosadna za napucavanje kad nema nikakvog smisla.

CroGamer   Napisano 17.03.2013 19:50   

Champion
Član od:
15.05.2009

Poruka: 754

Dungeon Siege + Legends of Aranna exp.

Gunn3r   Napisano 18.03.2013 17:16   

Genie
Član od:
19.07.2011

Poruka: 217

Jel zna ko neki hrvtaski samp server?

In Arsene we trust!

19Shadow96   Napisano 25.03.2013 22:10   

Vampire
Član od:
25.06.2010

Poruka: 305
 Resident Evil 6

i7 3770k @4.0GHz + CF HD7970 3GB + Asrock Z77 Extreme 4 + Corsair Vengeance 2X4 GB 1600MHz + OCZ Vertex 4 128GB + HDD Caviar Blue 1TB + XFX Core Edition 750W + Zalman Z11 Plus + DVD RWGH42NS95

cyberangel   Napisano 26.03.2013 06:54   

Hydra
Član od:
06.08.2007

Half Life 2

Poslje toga planiram HL2 -EP1 I EP2
Onda Half Life
Opposing Force
Blue Shift

i nekad multi sa frendovima odigram u CoH - Tales of Valor ( Eastern Front mod )

cyberangel   Napisano 29.03.2013 22:54   

Hydra
Član od:
06.08.2007

presao hl2 i hl2ep1 .Sad sam ptrenuto na sredini ep2

Igrao malo Original hl i negdje blizu odlaska na Xen mi se dogodi bug ( nece mi se otvorit vrata kroz koja moram proc.) rekoh idem loadat zadnji save koji sam snimao, kad ono zadnji save pri pocetku igre :/ . E sad bome neidem ispocetka. I ovak i onak sam ga presao nekih 10 puta.

BlekoBadBoy   Napisano 30.03.2013 23:32   

Genie
Član od:
24.04.2010

Poruka: 247

nakon punih 5 godina, ponovno prešao COD4:MW. igra je remek-djelo, toliko se uzivis da izgleda kao da gledas film. grafika, zvuk, super mjuza, sve je 100 puta bolje nego bolesni MW3. inace, u igri se nalazi moja najbolja misija svih igara "all ghilled up"- kad se šuljaš po černobilu sa snajperom.
 Offline  PM  Profil  www    Izmjeni  Citiraj     Abuse

kotor_fan   Napisano 31.03.2013 17:58   

Black Dragon
Član od:
21.02.2006

Warhammer 40k serijal.

Prođoh prvi nastavak, winter assault expanziju i sad dark crusade. Dalek je put ispred mene

cyberangel   Napisano 31.03.2013 18:16   

Hydra
Član od:
06.08.2007

El nema w40k neku expanziju fire nesto?

kotor_fan   Napisano 01.04.2013 00:11   

Black Dragon
Član od:
21.02.2006

Winter assault, dark crusade, soulstorm su expanzije za keca.
Retribution i chaos rising za duju.

Kupio sam si pack kad je bio na popustu na steamu Jedino mi fali space marine, al taj me nastavak baš i ne zanima.

EDIT; sad sam se sjetio. Ima fire walker, fire warrior, tako nešt, također pucačina, puno manje poznata. Igra se kao jedan od tau vojnika. Nisam nikad ni vidio ni igrao, al znam da postoji.

thrall   Napisano 02.04.2013 11:21   

Black Dragon
Član od:
19.07.2006

Bioshock Infinite- Zasad solidno (1999 mode težina), ali ***** mrzim ovaj 2 weapon, no inventory sistem. I nema nikakvih bitnih izbora u igri što se priče tiče. Gamerski novinari trebaju manje jesti doritose i ulizivat se developerima i uozbiljit se. "Game of next generation", "most important game ever" i sl. wtf.

I skida se Star Wars TOR, preci cu ga zbog price.

kotor_fan   Napisano 02.04.2013 11:52   

Black Dragon
Član od:
21.02.2006

thrall:
Bioshock Infinite- Zasad solidno (1999 mode težina), ali **** mrzim ovaj 2 weapon, no inventory sistem. I nema nikakvih bitnih izbora u igri što se priče tiče. Gamerski novinari trebaju manje jesti doritose i ulizivat se developerima i uozbiljit se. "Game of next generation", "most important game ever" i sl. wtf.

Očito nisi vidio recenziju za Colonial marines na jednom siteu. Mislim da ej igra pokupila 9/10. Ali općenito sve više igara prelazi na 2-weapon slots priču. Pobogu zašto? Najveće razočaranje s tim mi je i dalje Max Payne 3. Igra u kojoj sam nabijao neprijatelje sa 50 različitih oružja na 50 različitih načina sad je samo 2 oružja. Sigh.

Nema inventorija i 2 weapona? Ah, još jedna igra koju preskačem.

I da, taj prokleti TOR, frend mi stalno govori da skinem samo radi priče. Na kraju ću i morati, ali tih 20-30gb mi se tak ne da nabavljat.

Nazad na vrhOdi na stranicu: 1, 2 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 207, 208

Odi na

Preporučamo korištenje MSIE 6.0, Seamonkey 1.1, FireFox 3 ili novijih uz rezoluciju 1024x768. Pitanja, pohvale ili primjedbe možete slati ovdje.