Net Bela

Medal of Honor: Allied Assault - Breaktrough

Electronic Arts je objavio kako će sljedeći expansion pack za Medal of Honor izaći tijekom jeseni ove godine. Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough će igrača stavljati u ulogu narednika američke vojske Johna Bakera. Igra počinje u sjevernoj Africi, bitkom za Kasserinski prolaz.

Osim u sjevernoj Africi, igra će se odvijati i na Siciliji gdje ćete morati zauzeti Messinu. Bit će tu i još bitaka u Italiji kao što je i povijesna bitka Monte Battaglia u središtu Italije. Poznato je i da će arsenal biti kompletno izmjenjen.

Osim single-player kampanje, Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough će sadržati i napredan multiplayer, uključujući novi način igre nazvan"liberation". Poraženi igrači će morati biti spašeni od strane živih suigrača kako bi mogli nastaviti igranje. Igrači će u multiplayeru moći voziti tenkove, tražiti artiljersku podršku ili postavljati mine. Isto tako, bit će moguće zaigrati na strani Amerikanaca, Talijana, Britanaca ili Njemaca.

Datum izlaska nije fiskiran, ali nadamo se da će biti poznat poslije E3-a koji ove godine traje od 14. - 16- svibnja. Čim EA objavi neke nove detalje vezane uz ovaj add-on, javit ćemo. Stoga, ostanite uz Crovortex.

  • Napisano: 23.04.2003. 20:39:54, napisao: admin